WECYCLE-2023-4

Depozito İade Otomatı iECO, We-Cycle Fuarı’nda

ÜÇGE, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Türkiye Çevre Ajansı tarafından 2024’te ülkemizde uygulamaya başlanacak Depozito Yönetim Sistemine hizmet eden iECO markalı akıllı ürünleri ve sistemleri ile 9-11 Mayıs’ta İzmir’de düzenlenecek We-Cycle Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve Efor Fuarcılık işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen We-Cycle Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı, 9-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında Fuar İzmir’de, tüm sektörü tekrar aynı çatı altında buluşturdu.

ÜÇGE Genel Müdürü Esra Güven; “Piyasaya sürülen içecek ambalajlarını türüne göre ayırarak geri dönüştürdüğümüzde bu ürünleri ikincil hammadde olarak tekrar kullanabiliyoruz. Bu sayede doğal kaynaklarımızı daha az tüketiyor ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma yolunda büyük bir adım atmış oluyoruz. Ekonomiye, çevreye katkı sağlamak misyonu ve sosyal sorumluluk bilinci ile geliştirdiğimiz, ambalaj atıklarını toplamaya ve ayrıştırmaya yarayan iECO Depozito İade Sistemlerimiz ile We-Cycle Fuarında ziyaretçilerimizi ağırladık” dedi.