revego ecomondo fuarı-1

REVEGO, Ecomondo Fuarı’nda Sürdürülebilir Teknolojilerini Dünyaya Tanıttı

REVEGO, İtalya’da düzenlenen Ecomondo Fuarı’nda, dijital dönüşüm ve sürdürülebilir gelecek için değer yaratma yaklaşımı ile hayata geçirdiği çevresel çözümlerini tanıttı. REVEGO, ziyaretçilerine sürdürülebilir bir yatırım perspektifi sunarak yer aldığı fuarda sergilediği Depozito İade Otomatları ve Doğrulama Tesisi çözümleri ile global sektör temsilcileri tarafından büyük ilgi gördü. Yüzde yüz yerli teknoloji ile faaliyetlerini gerçekleştiren REVEGO, ülkemizi bu alanda da başarıyla temsil etmenin gururunu yaşadı.
ÜÇGE Grup Şirketleri çatısı altında yüzde yüz yerli Ar-Ge çalışmaları, üretimi ve IoT tabanlı teknolojileri çevresel çözümler üreten REVEGO, İtalyan Fuarcılık Grubu tarafından Rimini Fuar Merkezi’nde düzenlenen Ecomondo’nun en büyük ve uluslararası en kapsamlı edisyonunda yer aldı.
Fuarda çevresel çözümleri ile büyük ilgi gördüklerini ifade eden ÜÇGE Grup Şirketleri Başkanı Esra Güven “Sürdürülebilirlik ve dijital dönüşümü, hem şirket bünyesindeki operasyonlarına hem de ürün yelpazesine ekleyerek, inovatif bir yaklaşımla pazara sunan firmamız, bu bağlamda önemli projelere imza atıyor. Bilindiği üzere 2029 yılı sonuna kadar Avrupa ülkeleri, Depozito İade Sistemine geçiş sağlayacak. Ülkemizde de yakın zamanda devreye girecek olan bu sistem, kullanılmış içecek ambalajlarını, doğaya zarar vermeden geri dönüşüme kazandırmayı ve bu sayede döngüsel ekonomiye ve sürdürülebilir geleceğe katkı sağlamayı hedefliyor. Biz de sistemi ve yazılımı ile birlikte Ar-Ge merkezimiz kapsamında sürdürdüğümüz çalışmalarımızı bir üst seviyeye taşıyarak, yerli üretimimiz olan akıllı depozito iade makinelerimizi ve doğrulama tesisi çözümlerimizi dünyaya ihraç edecek bir seviyeye ulaştırdık. Bu doğrultuda yer aldığımız Ecomondo Fuarı’nda, depozito iade çözümleri ile geleceğe yatırımını yapmak ve ekolojiyi koruma merkezli hareketlerine hız vermek isteyen müşterilerimiz ve global sektör temsilcileri tarafından, sürdürülebilir teknolojimiz büyük rağbet gördü. Ülkemizi diğer şirket faaliyetlerimizde olduğu gibi bu alanda da başarı ile temsil etmenin gururunu yaşadık.” açıklamasında bulundu.
revego ecomondo fuarı-2