hakkımızda banner revego
hakkımızda mobil banner

Hakkımızda

REVEGO Çevresel Çözümler ve Teknolojileri AŞ, çevre politikaları kapsamında sektörüne yönelik; ürün geliştirme, yazılım sistemleri ile dijital altyapı ve depolama sistemleri ile uçtan uca çözümler geliştirmektedir. Sistemi ve yazılımı kendi bünyesinde hayata geçirilen iECO markalı Depozito İade Otomatları, Kamusal İade Merkezleri ve Doğrulama Tesisleri çözümleri üretmektedir. Ulusal ve uluslararası pazarda tasarım, yazılım, üretim, dağıtım, pazarlama, montaj ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm süreçleri gerçekleştirme hedefi ile 10.000 m² alana sahip fabrikasında faaliyet göstermektedir.
REVEGO, ÜÇGE şirketler grubu çatısı altında faaliyet gösteren 10 şirketten biridir.
47 yıllık köklü geçmişi ile ÜÇGE; mağaza ekipmanları, depo raf sistemleri, akıllı depolama, dijital sistem çözümleri, çevresel çözümler ve çok çeşitli endüstriyel ürün yelpazesi ile dünyanın önemli tedarikçilerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
92 ülkeye ihracat yapan ÜÇGE, Bursa’da farklı lokasyonlarda kurulu 6 fabrikası, Almanya’daki depo ve ofisi ve 750 çalışanı ile hizmet vermektedir.
ÜÇGE perakende sektörüne yönelik ulusal ve global perakende markalarından oluşan hipermarketlerden, yapı marketlere, butikten, eczaneye, yapı marketlerden, elektronik marketlere kadar bütün satış noktaları için mağaza ekipmanları ve raf sistemleri üretmektedir.
Ar-Ge merkezinde geliştirdiği inovasyon ve teknoloji odaklı yeni nesil akıllı ürün ve sistemleri blu.xone markası çatısı altında geliştirerek sektörün yenilikçi çözüm ortağı misyonunu da sürdürmektedir.
Ağırlıklı olarak lojistik, perakende, e-ticaret ve sanayi sektörleri için Endüstri 4.0’a uyumlu hayata geçirdiği özel tasarımlı ağır ve hafif yük depo raf sistemleri, tam otomatik akıllı depo çözümleri üretmektedir.

ÜÇGE, sektörüne, müşterilerine ve sürdürülebilir bir gelecek için dünyaya daha fazla değer yaratmak hedefiyle ilerlemektedir. Bu kapsamda 2020 yılı itibarıyla geri dönüşüm alanında Ar-Ge, üretim ve yazılım faaliyetlerine iECO markası ile adım atmıştır. Kısa sürede önemli projeler hayata geçirilmiştir.

2023 yılı ikinci yarısı itibarı ile faaliyet alanına özgü yeni bir şirketleşme yoluna gidilerek REVEGO şirketi kurulmuştur. Tüm çevresel çözümler REVEGO çatısı altında hayata geçirilmeye başlanmıştır.
REVEGO, aynı zamanda, kurumsal vatandaşlık anlayışı ile gezegenimizin kaynaklarının verimli kullanılması, döngüsel ekonomiyi destekleyecek sürdürülebilir bir sistem yaratılması ve toplumda geri dönüşüm bilincinin oluşturulması gayesindedir.
Hedeflerini, geleceğe değer yaratmak vizyonu üzerinde birleştirmektedir.